Klinika Jurajska

Poradnia ortopedyczna

Ortopeda

Ortopeda – czym się zajmuje?

 

Ortopeda zajmuje się urazami, uszkodzeniami oraz nadzorowaniem prawidłowego rozwoju układu kostno-stawowego. Bóle pleców czy stawów mogą być objawem poważnych schorzeń układu kostno-szkieletowego, dlatego w razie tego typu dolegliwości konieczna jest diagnoza specjalisty.

 

Ortopeda Częstochowa - Centrum Medyczne Jurajska

 

Ortopeda Częstochowa – gdzie się udać?

Ból związany ze złamaniami, zwichnięciami, wadami układu kostno-szkieletowego potrafi skutecznie uniemożliwić normalne funkcjonowanie i znacznie pogorszyć samopoczucie – dlatego w razie jakichkolwiek dolegliwości bólowych ortopeda zleci odpowiednie leczenie, a przede wszystkim zdiagnozuje przyczynę.

Częstochowa – to tutaj znajduje się nasze centrum medyczne, w którym zajmujemy się leczeniem ortopedycznym, od konsultacji, przez badania, wykonanie zabiegu aż po opiekę po zabiegową. Niezależnie od rodzaju problemu ortopedycznego, w kwestii takiej jak ortopeda  Częstochowa stanowi miejsce, w którym przyjmują kompetentni specjaliści. W naszym Centrum Medycznym Jurajska lekarz przeprowadza wskazane badania, a więc pełną diagnostykę. W razie konieczności dobiera leczenie zgodne z obowiązującymi standardami.

W naszej Poradni Ortopedycznej pracują nie tylko specjaliści ortopedzi, ale również traumatolodzy, implantolodzy oraz specjaliści chirurgii. W naszym częstochowskim Centrum Medycznym Jurajska znajdują się udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, a także duży parking dla odwiedzających. Obiekt jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta.

 

Ortopeda w Częstochowie - Centrum Medyczne Jurajska

 

W Centrum Medycznym Jurajska zajmujemy się kompleksowym leczeniem ortopedycznym, od konsultacji, przez niezbędne badania, wykonanie zabiegu az po opiekę pozabiegową. 

W Naszej placówce pacjentami zajmują się

ARTUR GAP

dr n. med. specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, implantolog 

MARIUSZ ZAWAL

lek. med. specjalista ortopedii i traumatologii

WOJCIECH DEBUDAJ

lek. med. specjalista ortopedii, specjalista chirurgii

SŁAWOMIR RYCHTA

lek. med. specjalista ortopedii 

 

Umów się na wizytę i w komfortowych warunkach oraz w miłej atmosferze sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

>KLIKNIJ TUTAJ!<